אימאלה חוגים לאימהות לאחר לידה בראשון לציון,

אימאל'ה- בית לאימהות לאחר לידה בראשון לציון

אימאלה חוגים לאימהות לאחר לידה בראשון לציון

רוצה להגיע לפגישת התאמה אישית או קבוצתית?

למה מנשא?
 
תינוק שנולד צריך להיות עטוף ומחובק. התנועה, החום והקרבה לאימא מרגיעים אותו. במנשא הוא יכול לחוש את פעימות הלב של אימא מה שעוזר לו להיות נינוח יותר. העיטוף והקרבה ממשיכים עבורו את חווית הרחם ונותנים
לו תחושת ביטחון וההגנה, בנוסף השימוש במנשא יכול להקל על בעיות גזים ועוזר לתינוק עייף להירגע ולהירדם. מנשא מאפשר, ניידות קלילה וספונטניות, התאקלמות קלה יותר של התינוק החדש במשפחה וחזרה מהירה לשגרה.
 
סוגי מנשאים בסטודיו-
 
מנשאי בד- מנשאי כריכות או מנשאים מובנים (צמד, לופיקס), מנשא ילקוט (ארגו - כולל מתאם מגיל אפס, יאמו, בייבי ביורן), מנשא צד, מנשא גב.
 
למה חשובה התאמה אישית של מנשא?
 
לאימהות שונות צרכים שונים, יש מנשאים המספקים תמיכה לגב התחתון, תמיכה במותניים או בכתפיים.
נשיאת התינוק במנשא איכותי וטוב ולא בידיים מורידה את העומס מהגב התחתון ומפזרת את המשקל בצורה נכונה. גם אם קיבלת המלצה על מנשא מסוים, תמיד עדיף למדוד לפני שקונים, כי מה שמתאים ונוח לאחרת לא בהכרח יתאים גם לך. חשוב לנסות מספר סוגים של מנשאים. בזמן המדידה חשוב שלהורה יהיה נוח וגם לתינוק. המנשא צריך לאפשר לתינוק לנוע בתוכו אך לא בחופשיות רבה מדי; הוא צריך להיות נוח להלבשה עבור ההורה ולאפשר הכנסה והוצאה קלה של התינוק, חשוב לשים לב גם לסוג הבד של המנשא – עד כמה הוא נעים, מה עוביו והאם ניתן לכבס אותו.
גם לתינוקות שונים צרכים שונים: לתינוק שרק נולד עדיף מנשא בד שיעטוף אותו ויספק לו חום והגנה, תינוק גדול יותר יזדקק למרחב תנועה גדול יותר. אם המנשא צריך לשמש לפחות שני אנשים במידות שונות, עדיף לבחור מנשא בעל אפשרויות כיוון ולא מנשא שמגיע במידה אחת
 

הדרכת מנשאים

הדרכת מנשאים

המנשא הוא קל וזמין. ניתן לשמור אותו בתיק או בעגלה ולשלוף במידת הצורך.
כשהתינוק במנשא אפשר לעשות כמעט הכל: לבשל, לנקות את הבית, לקפל כביסה,
לרדת עם הכלב.. שתי הידיים שלך פנויות וניתן להמשיך לתפקד כמעט כרגיל. 
 
052-2233774  האוניה 39,נווה-ים,ראשל"צ     shani.vilten@gmail.com
בשיתוף פעולה עם מרכז רימון - מרכז מומחים לטיפול בילד ובמשפחה