אימאלה חוגים לאימהות לאחר לידה בראשון לציון,

אימאל'ה- בית לאימהות לאחר לידה בראשון לציון

מעגל אימהות לאחר לידה- למה כדאי לך להצטרף?

אם את אימא טריה לאחר לידה, בוודאי נתקלת במגוון גדול של חוגים המיועדים לתינוקות
קטנטנים: ליווי התפתחותי לפיצפונים, לקטנטנים, לבוגרים.. עיסוי תינוקות, שחיית תינוקות,
בייבי יוגה, בייבי צליל, ליטוף ותנועה, כיף עם אמא.. ומה עם חוג לאמא?? מעגל אימהות לאחר לידה הוא חוג בשבילך! (התינוק הקטנטן מצטרף אליך..) במעגל אימהות את במרכז! לפחות פעם אחת בשבוע למשך שעה וחצי. קחי לך זמן לעצמך! מגיע לך! את עובדת קשה מאוד!
 
מה בכלל עושים במעגל אימהות לאחר לידה ולמה הוא כל כך חשוב בשבילך בתקופה שלאחר הלידה ??
 
המטרה המרכזית והחשובה של מעגל אימהות לאחר לידה היא לתת לך פעם בשבוע, במשך שעה וחצי, הזדמנות להעביר את הפוקוס אליך, לדבר על מה שאת רוצה ועל מה שאת חושבת.. על מה שאת חולמת ומפנטזת.. להפנות (רק לשעה וחצי!) את הפוקוס היומיומי שלך, שבדרך כלל קשור לצבע הקקי, כמות הקקי, פיפי, גזים, פליטות חיתולים ובקבוקים. ולהתרכז בך! בזמן הזה תוכלי לשתף במה שעובר עליך, לפרוק תיסכולים , לכעוס על הבעל, על החמות.. קצת לשחרר קיטור.. כי חוגים לתינוק החדש יש בשפע.. ומה עם חוג לאימא החדשה??
המעגל הוא הזדמנות בשבילך לצאת מהבית ולהתאוורר, להוריד את הפיג'מה המוכתמת , להתלבש, להתאפר (כמו שנהגת לעשות פעם.. זוכרת?), לצאת החוצה ולנשום אויר צח, לשנות אוירה.. ידוע כי לחשיפה לשמש (ויטמין D) תורמת לבניית העצמות, מסייעת למאבק במחלות ואם הוא חסר זה עלול להוביל אפילו לדיכאון, הגוף של רובנו לא מייצרים אותו בכמות מספקת ולכן היציאה מהבית תגרום לך להרגיש טוב יותר וכך גם לתינוק שלך
במעגל תוכלי לפגוש עוד אימהות שנמצאות בדיוק בשלב שבו את נמצאת, שעוברות בדיוק את מה שאת עוברת עכשיו, לכן הן יבינו אותך טוב יותר מכל אחד אחר. הסביבה היא סביבה מכילה, תומכת ולא שיפוטית. יאלום, מאבות הפסיכולוגיה הקבוצתית הסביר כי לקבוצה יש תכונות אשר מאפשרות מרחב שבו לכל פרט יש אפשרות של צמיחה, שיפור, החלמה, הגברת כוחו. יש בה "גורמים מרפאים", אשר הופכים אותה לכלי עבודה רב ערך, במילים אחרות: כולן נמצאות באותה סירה!! יש כאן הזדמנות עבורך להפיג את הבדידות שייתכן שאת מרגישה לאחר שכל המבקרים הלכו, הבעל חזר לעבודה וכל החברים כבר חזרו לעיניניהם. הקבוצה תעזור לך להרגיש שאת ממש לא לבד! ושהכי כיף לעבור את זה יחד!! במעגל תוכלי לצחוק חופשי, לבכות חופשי, לאכול חופשי מבלי לעשות חשבון לאף אחד..
במעגל יש לך אפשרות ללמד אימהות אחרות, אפילו אם יש לך רק ניסיון קצר. לשתף אימהות אחרות במה שעובד טוב אצלך, להשוויץ בקטנטן שמרים כל כך יפה את הראש.. בדרך זו תוכלי לחזק את הביטחון העצמי שלך בעצמך ואת היכולת האימהית שנמצאת בך..
המעגל מונחה על ידי אשת מקצוע ולכן זהו גם מקום בו תוכלי לקבל טיפים וכלים מקצועיים, מענה על שאלות שלא היה לך את מי לשאול.. ללמוד מאימהות אחרות כיצד להסתגל בצורה טובה יותר לתפקיד החדש שלך. מחקרים שנעשו בקרב אימהות לאחר לידה מוכיחים כי תמיכה חברתית היא מרכיב חשוב בהקלת הדכדוך שלאחר הלידה ובמניעת דיכאון לאחר לידה. בנוסף, תוך כדי המפגש עולים נושאים שאולי עוד לא הספקת לחשוב עליהם, מה שיכול לעזור לך למצוא את האימא שבך, האימא שאת רוצה להיות..
אז אם את לאחר לידה ומחפשת חברת אימהות כמוך, מזמינה אותך למעגל אימהות הקרוב באימאל'ה-בית לאימהות לאחר לידה בראשון לציון, התקשרי ואשמח להכיר אותך!
 
052-2233774  האוניה 39,נווה-ים,ראשל"צ     shani.vilten@gmail.com
בשיתוף פעולה עם מרכז רימון - מרכז מומחים לטיפול בילד ובמשפחה